scoala-moto-ami-petrecere-deschidere-sezon-iarna

Petrecere de deschidere de sezon

Noi NU închidem sezonul moto. Petrecere pentru începutul noului sezon – Şcoala Moto AMI de Iarnă

Ne plac motocicletele, fie iarnă, fie vară, aşa că sărbătorim sâmbătă, 17.12.2016, deschiderea sezonului de iarnă!

Pentru că Şcoala Moto AMI îți pune la dispoziție iarna aceasta o hală de 1500 mp unde poți exersa în voie, în ciuda frigului și a zăpezii. Noi o numim Şcoala Moto AMI de Iarnă.

Tombolă cu premii

Extragerea va avea loc la ora 23:00.

Premiul I
– O revizie gratuită oferită de Mototehnica

Premiul II
– O pereche de mănuşi oferită de Shop4Moto

Premiul III

Voie bună

Fie că ai luat permisul anul acesta, fie că abia te-ai hotărât să faci şcoala moto, vino să sărbătorim împreună! Intrarea este liberă!

Când? Sâmbătă, 17.12.2016, ora 20:30
Unde? Club Revenge (Centrul Vechi – Str. Gârboveni 16)

Cuvinte relevante: iarna, petreceere, deschidere sezon, cursuri moto iarna, hala moto, scoala moto iarna, scoala moto, scoala moto bucuresti, scoala moto bucuresti ami, scoala soferi bucuresti