scoala-moto-ami-protest-extragerea-tombola-amanata

Extragerea pentru tombolă se amână

Extragerea pentru tombola organizată de Şcoala Moto AMI se amână din solidaritate pentru restul românilor

Deşi am anunţat că extragerea pentru tombola la care poţi câştiga o şcoală moto gratuită va avea loc pe 11 Februarie, am hotărât ca aceasta sa fie amânată, pentru că Şcoala Moto AMI este în Piaţa Victoriei.

Promitem solemn că, atunci când nu va mai fi nevoie să mergem în piaţă, vom sărbători împreună reuşitele. Astfel, vom anunţa în acel moment data exactă a petrecerii cu specific moto şi, implicit, data extragerii.

Vă mulţumim pentru înţelegere, simţim că avem în acest moment un ţel foarte important.

Cuvinte relevante: tombola, extragere tombola, protest, scoala moto iarna, scoala hala, scoala moto hala, scoala moto, scoala moto bucuresti, scoala moto bucuresti ami, scoala soferi bucuresti, scoala moto iarna