tombola scoala moto ami pliant-craciun-2016

Câştigă Şcoala Moto

Participă la tombola organizată de Şcoala Moto AMI şi poţi fi câştigătorul unei şcoli moto

zapada-scoala-moto-ami Pentru a participa la tombolă, trebuie doar să pui biletul în urnă cu datele tale completate şi să fii prezent la extragere.

zapada-scoala-moto-ami
Poţi găsi urnele şi formularele de participare la tombolă în următoarele locaţii:
Club Revenge
Club Oktoberfest
– Secretariatul AMI
– Hala Moto AMI

zapada-scoala-moto-amiCâştigătorul va beneficia de un curs gratuit de școlarizare. Premiul va include cele 26 de ore didactice aferente şcolarizării și orele de legislație.
Premiul nu va include taxa de examen, documentele necesare şi taxele DRPCIV.

zapada-scoala-moto-ami Şcoala Moto AMI îţi oferă cadou prima şedinţă de test gratuită cu instructorii şcolii, pentru ca tu să îţi dai seama dacă într-adevăr eşti atras de condusul motocicletei.
După această ședință te poți hotarî să te înscrii la școala moto AMI.

zapada-scoala-moto-ami În cazul în care câştigi premiul tombolei după ce deja te-ai înscris la cursurile şcolii, vei primi avansul înapoi.

zapada-scoala-moto-ami
Şcolarizarea costă 1000 RON şi include 26 de ore didactice, echivalente a 13 şedinţe practice de 2 ore:
– 14 ore în poligon (sau hală).
– 8 ore în trafic.
– 4 ore de enduro.
*1 ora didactică = 50 minute

zapada-scoala-moto-amiExtragerea va avea loc pe data de 04.03.2017, în cadrul unei petreceri cu specific moto.

zapada-scoala-moto-ami
Tichetele se pot depune până la 28 Februarie 2017.

zapada-scoala-moto-amiEchipa AMI îți urează un An Nou fericit și este alături de tine pentru a te ajuta să îți împlinești unul din vise.

zapada-scoala-moto-ami
Te așteptăm cu drag la prima ședință moto, să împărtășim cu tine pasiunea și bucuria de a merge cu motocicleta.

Cuvinte relevante: tombola, tombola moto, scoala moto cadou, scoala moto, scoala moto bucuresti, scoala moto bucuresti ami, scoala soferi bucuresti, scoala moto iarna