Felicitări noilor motocicliști! Echipa AMI sunteți voi

Vă mulțumim că ați ales să deveniți motocicliști alături de Școala Moto AMI

Ne bucurăm că existați din ce în ce mai mulți care visați să fiți motocicliști. Sezonul este în floare și noi motociclim cu mai mult drag ca niciodată. Alături de voi,

scoala-ami-3

Mulțumim tuturor elevilor noștri! Alături de voi, munca noastră este mai plăcută. Rezultatele noastre vin doar cu efortul, emoțiile și dorința voastră de a deveni motocicliști.

scoala-moto-ami-examen-motocicliști

Despre avantajele motocicletei nu are rost să vorbim, cu siguranță voi le știți deja.

scoala-moto-ami-examen-motocicliști

Suntem la fel de entuziasmaţi la fiecare examen pentru noii absolvenți. Fericirea din ochii voștri nu se poate exprima în cuvinte. Fără voi, echipa AMI nu ar mai fi la fel.

scoala-ami-1

Felicitările noastre sincere proaspeţilor motociclişti, asfalt uscat şi să ne vedem fericiţi în trafic. Iar celor care încă aşteaptă examenul, vă dorim mult succes!

Cuvinte relevante: motociclisti incepatori, fabrica de fericire, scoala moto, scoala moto bucuresti, scoala moto bucuresti ami, scoala soferi bucuresti